Vendéglátós munkák Hollandiában, illetve építőipari-gépipari szakmunkák Hollandiában és Németországban

Szakmunkák:

Hollandiai munkaerő kölcsönző partnerünk megbízásából keresünk szakmunkásokat Hollandiába és Németországba.

Keresett munkakörök:

  • Építőipar: kőműves, víz-gáz-fűtés szerelő, ács-tetőfedő, tetőfedő-bádogos, gipszkartonos, hideg/meleg burkoló, villanyszerelő, beton zsaluzó, légtechnika szerelő, hűtőrendszer szerelő, szobafestő-mázoló, vasbeton szerelő
  • Gépipar: esztergályos, CNC programozó, hegesztő
  • Autóipar: autószerelő, autófényező, fényező előkészítő, karosszéria lakatos, autóvillamosság szerelő, kamion szerelő, traktor szerelő

Elvárások:

  • legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat a megpályázott munkakörben
  • Szakmai végzettséget igazoló bizonyítvány
  • Legalább alapfokú angol, német vagy holland nyelvtudás
  • Saját autó (bizonyos munkáknál nem feltétel)
  • Úniós bankszámla

Fizetés: nettó 13,12€-15€/óra, tapasztalattól függően, havi átlag nettó 2100-2600€ (túlóra nélkül), heti kifizetés bármilyen úniós bankszámlára

Munkaidő: heti átlag 40 óra, túlórára minden pozícióban van lehetőség

Szállás: biztosítva a partnereink által, lehetőleg minél közelebb a munkahelyhez, korrekt, felszerelt apartmanokban, 1 fő/szoba. Díja: bizonyos esetekben ingyen, de max 100€/hét

Szerződés: hollandiai bejelentés, minden esetben hosszú távú, mindenféle bejelentést, regisztrációt a partnereink intéznek

Biztosítás: alap ellátásra jogosító biztosítás, mely 23€/hét, fizetésből levonva

Kezdő tőke: kiutazás költsége, lehetőleg saját gépjárművel

Vendéglátós munkák:

Hollandiai munkaerő kölcsönző partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt vendéglátósokat jó angol nyelvtudással Hollandiába.

Keresett pozíciók:

  • Felszolgáló
  • Szakács

Fizetés: felszolgálók esetében általában nettó 10,00€/óra (plusz borravaló), szakácsoknál tapasztalattól függően nettó 10-13€/óra

Szállás: biztosítva minden esetben a munkaadó által, 100€/hét, egyéni szobákban

Munkaidő: heti 40+ óra

Felszolgáló munka Hollandiában – Németországban
Szakács munkák Hollandiában és Németországban
Asztalos-ács munka Hollandiában
AWI (ívhegesztő) munka Hollandiában
Hibrid és eletromos autó szerelő Hollandiában
Zsaluzó ács munka Hollandiában
Csőszerelő munka Hollandiában
Villanyszerelő állás Németországban-Hollandiában
Gipszkartonozó munka Hollandiában
Karosszéria lakatos munka Németországban
Tetőfedő munka Hollandiában
Autófényező munka Németországban
Trailer szerelő munka Hollandiában
Kamion szerelő állás Németországban