felszolgáló

Munkakör:

  • A hajó éttermeiben a vendégek magas szintű, a hajótársaság magas standard-einek megfelelő kiszolgálása
  • Reggeli, ebéd, vacsora szerviz, ételrendelés felvétele, azok felszolgálása
  • A reggeli-ebéd-vacsora étlap százszázalékos ismerete
  • Borajánlás, borszerviz
  • Egyes kikötőkben (szigeteken) történő kitelepülés során történő munkavégzés
  • Az Egyesült Államok közegészségügyi hivatala által támasztott szigorú szabályok folyamatos követése és mindenkori betartása

Felvételi követelmények:

  • Folyamatos angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves “a’la carte” éttermi vagy “fine dining” éttermi, vagy hajós tapasztalat hasonló pozícióban
  • Nyílt, mosolygós, őszinte személyiség
  • Tanulni akarás, legyél nyitott az új dolgokra
  • Vendégközpontú hozzáállás

Fizetés: 600-900.000 Ft/hó (borravalós pozíció)

Munkaidő/Szerződés hossz: heti hét nap, napi 10 óra/6-7 hónap

Jelentkezéshez küldd el angol nyelvű, fényképes önéletrajzodat a jelentkezes@gowork.hu e-mail címre, vagy kattints oldalt/alul a “Jelentkezem” gombra!