A TGI Fridays mindig keres olyan embereket, akik tudják hogy lehet a munkát élvezetessé tenni! Éves szerződés, NEM szezonális munka!

Konyhai dolgozó:

Izgalmasnak találod egy nagyon forgalmas konyhában dolgozni, ahol tucatjával érkezik az ételrendelés? Kihívást jelent olyan környezetben lenni, ahol csak kemény és csapatmunkával lehet a vendéget megnyerni? A TGI Fridays Kitchen-nél dolgozni nem csupán lehetőség, hanem első kézből származó élmény is, hogy a kezdetektől megtapasztaljuk a finom Friday étel elkészítésének minden lépését.

Felvételi követelmények:

  • Legyen affinitásod és lelkesedésed az ételkészítéshez
  • Legyél “figyelek a részletekre” mentalitású
  • Legyél képes követni az utasításokat
  • Legyél csapatjátékos
  • Hatékony időbeosztás
  • Nyomás alatt is maradj nyugodt
  • Legyél képes a feladatok elvégzésére pörgős munkakörnyezetben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Remek munkakörnyezet
  • Tréning
  • Komoly kedvezmények a lánchoz tartozó éttermekben

Munkaidő: 48-50 óra/hét, 6 nap/hét
Bruttó havi kezdőbér: €1150-€1200 (teljes levonás 11%-társadalombiztosítás 8,3%+2,65%)
Táppénz: a ciprusi törvények szerint
Éves szabadság: 25 nap
Társadalombiztosítás: havi levonás 8.3%
Általános egészségbiztosítás: 2.65%
További előnyök:

  • Komoly engedmények a lánc éttermeiben
  • Szállás+étkezés biztosítva INGYEN a munkaadó által
  • Havi 50€ levonás a rezsire

1 éves szerződés megújítási lehetőséggel, amennyiben mindkét fél elégedett

Felszolgáló/Bartender:

Ha Te olyan ember vagy, aki szeret a világ egyik legérdekesebb dolga, az étel közelében lenni, akkor ez a munka Neked való! A TGI Fridays-nél pincérként/bárosként végzett munka azt jelenti, hogy páratlan vendégélményt nyújtunk az ételek és italok legjobb kombinációján keresztül, egy energiával teli környezetben.

  • Kiváló munkavégzés a cég iránymutatásainak megfelelően
  • Nyugodt munkavégzés nyomás alatt is
  • A vendégek igényeinek teljeskörü kiszolgálása “can do” hozzáállással
  • Képesség egy csapat részeként dolgozni, és képesség teljesíteni a részleg célkitűzéseit
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó angol nyelvtudás

  • Tréning

Bruttó havi kezdőbér: €1050-€1100 (teljes levonás 11%-társadalombiztosítás 8,3%+2,65%)+Service charge (300+€/hó)

WordPress › hiba

Súlyos hiba történt a webhelyünkön.

További információ a WordPress hibakeresésről.