Angliai-walesi idősek otthonába keresünk jelentkezőket idősgondozó/carer munkakörbe, folyamatos munkakezdéssel. Releváns szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel, legalább alap-kommunikációs angol nyelvtudás elvárt.

Munkakör: Legtöbbször demenciás, vagy más időskori betegségben szenvedő, az otthonban lakó idős emberek ellátása a fő feladat, a nővérek munkájának segítése, minden olyan, a gondozottak köröli teendők elvégzése, amikhez nem szükséges szakápolói végzettség vagy tapasztalat.

Tréning/betanítás: minden otthonnak megvannak a saját szabályai, sztenterdei, ezért a munkakezdést minden esetben betanítás előzi meg.

Fizetés: a kezdő bér általában  bruttó £8,72-9,00/óra, a próbaidő letelte után emelkedhet. A havi kereset függ a ledolgozott óraszámtól, átlagban havi 168 órai munkavégzés esetén havi nettó 550-700.000 Ft.
A bruttó-netto fizetés pontos kiszámításához kattints ide:

Szállás, illetve étkezés munkaidőben minden esetben biztosítva a munkaadó által, ennek díja ajánlatonként változik, általában havi £250-350.
A szerződések minden esetben határozatlan időre szólnak.

Ugrás a szállodai-vendéglátós program leírásához >>>