Hollandiai munkaerő kölcsönző partnerünk megbízásából keresünk szakmunkásokat Hollandiába és Németországba.

Keresett munkakörök:

  • Építőipar: kőműves, víz-gáz-fűtés szerelő, ács-tetőfedő, gipszkartonos, hideg/meleg burkoló, villanyszerelő, zsaluzó asztalos, légtechnika szerelő, hűtőrendszer szerelő, szobafestő-mázoló, vasbeton szerelő
  • Gépipar: esztergályos, CNC programozó, hegesztő
  • Autóipar: autószerelő, autófényező, fényező előkészítő, karosszéria lakatos, autóvillamosság szerelő, kamion szerelő, traktor szerelő

Elvárások:

  • legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat a megpályázott munkakörben
  • Szakmai végzettséget igazoló bizonyítvány
  • Legalább alapfokú angol, német vagy holland nyelvtudás
  • Saját autó (bizonyos munkáknál nem feltétel)
  • Úniós bankszámla

Fizetés: nettó 12,5€/óra, havi átlag nettó 2000-2100€, heti kifizetés bármilyen úniós bankszámlára

Munkaidő: heti átlag 40 óra, túlórára minden pozícióban van lehetőség

Szállás: biztosítva a partnerünk által ingyen, lehetőleg minél közelebb a munkahelyhez, korrekt, felszerelt apartmanokban, 1 fő/szoba. Munkába járás saját költség, illetve saját járművel

Szerződés: hollandiai bejelentés, minden esetben hosszú távú, mindenféle bejelentést, regisztrációt a partnerünk intézi

Biztosítás: alap ellátásra jogosító biztosítás, mely 22€/hét, fizetésből levonva

Kezdő tőke: kiutazás költsége, lehetőleg saját gépjárművel